KPSS

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim KPSS Atama Taban Puanları

Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere bütün bakanlıklar tarafından yapılan yılın belli dönemleri olan alımlarda Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim KPSS Atama Taban Puanları sitemizde yayınlanmaktadır. 2018 yılında yapılmış olan Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim KPSS Atama Taban Puanları ile toplamda 1 alım yapılmıştır. Bu alımlara göre 32 Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim alınmış ve en düşük 84.22983 puanla Hakkari kapatmıştır.

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim kadrosuna kimler tercih yapabilir ?

2099 Nitelik Kodu ile ;
Ortaöğretim Kurumlarının Tıbbi Laboratuvar Alanı – Tıbbi Laboratuvar Teknisyenliği (6210) Dalından mezun olması gerekmektedir. TIBBİ LABORATUVAR ALANI – TIBBİ LABORATUVAR TEKNİSYENLİĞİ DALI

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim KPSS kaç yılda bir yapılır ? Hangi puan türünde tercih yapar ?

2 yılda bir yapılan KPSS B grubu sınavına girerek KPSSP94 puan türünden tercih edebilmektedir.

Her yıl yapılan Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim Son Atama Puanları için alttaki İlgili Yazı linklerine tıklayarak bakabilirsiniz.

2019/4 Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim Atamaları

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan 2019/4 KPSS alımlarında sağlık personellerine 12.000 kontenjan açılmıştır ve 32 Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim Alımı olmuştur. Açıklanan sonuçlarda Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim Atamaları ile en yüksek 95.07443 puanla İzmir Foça Devlet Hastanesi kapatırken, en düşük ise 84.22983 puanla Hakkari Şemdinli Devlet Hastanesi kapatmıştır.

Atama Tarihi : 07 – 21 Ağustos 2019 tarihleri arasında tercih yapılmıştır. 28 Ağustos 2019 tarihinde sonuçlar açıklanmıştır.

2019/4 Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim alımlarında kaç puanla neresi kapattığının detaylarına altta ki linkten ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ YAZI : 2019/4 Alımı Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim KPSS Atama Puanları

Bütün Yıllara Ait Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim KPSS Atama Taban Puanları İstatistiği

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim Son Atama Puanları ve önceki yıllara ait sayısal veriler tablomuzdan detaylara bakabilirsiniz. Ayrıntılı Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim Atama Puanları için üstteki alımların altında verilen linklere tıklayabilirsiniz.

Atama

Kadro

Atama Tarihi

Kadro Sayısı

Taban Puanları

Tavan Puanları

2019/4

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ TEKNİSYENİ

28 Ağustos 2019

32

84.22983

95.07443

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim KPSS Atama Taban Puanları

Yazımızı Faydalı Buldunuz Mu ?

Puan Aldı

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ortaöğretim KPSS Atama Taban Puanları ile yapılan alımlarda tüm yıllara ait bilgiler

User Rating: 5 ( 4 votes)

Etiketler

Rehberlik

Değerli öğrencilerin eğitim hayatı boyunca sınavlar hakkında merak ettikleri konuları, eğitim sistemini ve bu yolda doğru tercihleri seçmelerine mutlulukla yardımcı oluyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBaşa dön tuşu
Kapalı