KPSS

KPSS Dershane Fiyatları ve En iyi KPSS Dershaneleri

Merhaba arkadaşlar, bana gelen mesajlarda sürekli En İyi KPSS Dershaneleri hakkında ve KPSS Dershane Fiyatları hakkında yazı yazar mısınız denmesi üzerine, KPSS girecek arkadaşlara yönelik bir yazı yazmaya karar verdim. Gerek kendim, gerek çevrem ya da internet üzerindeki yorumlardan yola çıkarak KPSS Dershaneleri sıralaması yapacağım. En baştan söylemek isterim ki, verilen dershanelerin bütün şubeleri hep aynı kalitede olacağı anlamına gelmez. Bazı il yada ilçelerde a dershanesi çok iyiyken, başka bir yerde b dershanesi çok iyi olabilir. Buna karar verirken yaşadığınız konumda dershaneye giden arkadaşlarınızdan da bilgi almanız gerekmektedir.

En İyi KPSS Dershaneleri

Arkadaşlar, aşağıda verdiğim listede çevremde giden arkadaşlarımdan edindiğim bilgiler ve KPSS sınavına girerken kendimin yapmış olduğu tecrübeler doğrultusunda listeledim. Unutmayalım ki kurumun bütün illerdeki bütün şubeleri aynı kalitede olmayacaktır. O yüzden herkes kendi çevresindeki KPSS dershanesi hakkında o bölgeden mutlaka bilgi almayı unutmasın.

Yediiklim Dershanesi

Yediiklim Dershanesi KPSS

Dershanesine gitmedim fakat bazı şubelerinin iyi olduğunu duymuştum. Ben sınava yönelik sadece kaynaklarını çözmüştüm. Kaynakları test kitapları ve yaprak testleri aşırı derecede hoşuma gitmişti. Sınavda yediiklimden birebir soru geldiğini de söyleyebilirim. Sınava girmeden test kitapları çözülmesi gereken bir dershane olduğunu düşünmekteyim. Sanırım bütün illerde şubeleri yok.

Yediiklim Dershanesi KPSS Kursu Fiyatları : 2.500 – 3.500 TL arasında değişmektedir.

Pegem Dershanesi

Pegem Dershanesi KPSS

KPSS’ye çalışırken sıkça pegem kaynağı çözdüm ve kaynakları sınava yönelik iyiydi. Dershanelerinin bazı şubelerine giden arkadaşlarım çok iyi olduğunu da söylemiş ve memnun kalmışlardı. Dershaneye gitmesenizde KPSS kaynakları kısıtlı olduğundan mutlaka sınava girmeden önce çözmeniz gereken kaynaklardır. KPSS konusunda şube olarak çok iyi ve orta olarak dershaneleri mevcuttur.

Pegem Dershanesi KPSS Kursu Fiyatları : 2.500 – 3.000 TL arasında değişmektedir.

Yargı Akademi Dershanesi

Yargı Dershanesi KPSS

KPSS’ye girmeden önce test kitaplarını ve denemelerini çözmüştüm. Aşağıda da hangi yayınları çözdüğümü en son anlatacağım. Testlerinden memnun kalmıştım, bazen zor olabiliyor soruları ama güzel kaynaktır. Yargı dershanesi için orta seviye ama bazı şubelerinde iyi hocaların olduğunu duymuştum. Zaten büyük bir kurum olduğundan kalitesi şubelerine göre farklılık göstermektedir.

Yargı Dershanesi KPSS Kursu Fiyatları : 2.000 – 3.000 TL arasında değişmektedir.

Tasarı KPSS Dershanesi

Tasarı KPSS Dershane Fiyatları

Tasarı dershanesi, DGS’de çok başarılı bir dershane kpss konusunda çok az yerde olduğu ve giden sayısı az olduğundan açıkçası çok bilgim yok fakat dgs kaynaklarını çözmeme rağmen KPSS için hiç kaynağını çözmedim. KPSS’de çok öne çıkan bir dershane değil.

Tasarı Dershanesi KPSS Kursu Fiyatları : 2.000 – 3.500 TL arasında değişmektedir.

Murat Eğitim Kurumları Dershanesi

Yediiklim Dershanesi KPSS

Arkadaşlar açıkçası muratın kaynaklarını ve dershanelerini beğenmiyorum. Giden bir kaç arkadaşım oldu beğenen ve beğenmeyenler yarı yarıyaydı. KPSS için murat yayınlarından hiç soru çözmedim diğer yayın evlerinden pek fırsat kalmadı. Gidenler birkaç arkadaşımın kimisi iyi kimisi kötü dediğinden pek kafamda dershane hakkında birşey canlanmadı.

Murat Dershanesi KPSS Kursu Fiyatları : 2.500 – 3.500 TL arasında değişmektedir.

Kendi KPSS sürecinden biraz bahsedeyim. Ben hiçbir dershaneye gitmedim. Artık dershanede gördüğünüz eğitimi Youtube üzerinden kendi beğendiğiniz anlatıma ve kaliteye göre seçip dinleyebilirsiniz. O yüzden bu süreçte hiç dershaneye ihtiyaç duymadım ve çok rahat bir şekilde halletim. Sizin ne kadar istediğinize ve çalışmanıza bağlı. Yukarı da belirttiğim kaynakların hepsini hemen hemen çözdüm hatta daha fazlasını çözdüm. O yüzden kaynak ayırt etmeden çözebilirsiniz. Konu çalışmaktan çok soru çözmeye ayırın vaktiniz. Size geliştirecek ve aklınıza sokacak olan çözmüş olduğunuz sorular olacaktır. Alttaki yorum kısmına aklınıza takılanları ve merak ettiklerinizi sorarak bize ulaşabilirsiniz.

2020 – 2021 KPSS Dershane Fiyatları

Arkadaşlar, verilen ücretler kurumlar arasında farklılık göstermektedir ve ortalama fiyatlardır. Aklınızda ortalama bir KPSS Dershane Fiyatları canlanması açısından vereceğim, o yüzden en doğru bilgi gitmek istediğiniz şubeden alabilirsiniz.

KPSS KURSUFİYAT
Yediiklim Dershanesi2.500 – 3.500 TL
Yargı Akademi Dershanesi2.000 – 3.000 TL
Pegem Dershanesi2.500 – 3.000 TL
Tasarı Eğitim Kurumları2.000 – 3.500 TL
Murat Eğitim Kurumları2.500 – 3.500 TL
2020 – 2021 Yılı KPSS Dershane Fiyatları

Sınava Etkili Çalışma yazımızı okuyarak verimli çalışmaya başlayabilirsiniz.


Etiketler

Rehberlik

Değerli öğrencilerin eğitim hayatı boyunca sınavlar hakkında merak ettikleri konuları, eğitim sistemini ve bu yolda doğru tercihleri seçmelerine mutlulukla yardımcı oluyoruz.


Bir Yorum

  1. Merhaba,
    Bu fiyatlarda bir yanlışlık olabilir mi (en azından pegem için). Kadıköy şubesi ile görüştüm bugün. Nakit ödeme için 7500 tl söylendi. 2021-2022 dönemi için söylendi fiyat ama yine de iki kat zamlanmış olabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBaşa dön tuşu
Kapalı